Hledat práci

Nalezeno 3504 pracovních pozic.

Správca budov - Nitra
2021-05-08 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Správca bude mať na starosti: -sledovanie plánu revízií zariadení (elektrických, zdvíhacích, plynových) -zabezpečovanie a realizácia drobných údržbárskych prác -dohľad pri servisných a údržbárskych prácach externých dodávateľov -sledovanie... (800 €)

Kontrolór - Nitra - Nitra
2021-05-09 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Na pozícii Kontrolóra ide predovšetkým o prácu v teréne, kde budete: • Vykonávať kontroly na odbernom mieste s cieľom znižovania netechnických strát • Zdokumentovanie chyby merania, vyhotovenie dokumentácie a zaistenie vecných dô... (1120 €)

Skladník - žeriavnik - Nitra
2021-05-07 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Vychystávanie hotových výrobkov, určených na expedíciu k zákazníkovi na základe nákladových listov - Zodpovednosť za vyskladnenie materiálu bez poškodenia a znehodnotenia - Vykladanie materiálu prostredníctvom žeriavov alebo VZV... (300 €)

NN Poradca - Nitra - Nitra
2021-05-09 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Na čom Ti v práci naozaj záleží ? Záleží mi na tom, aby : to, čo robím malo zmysel moje úsilie bolo spravodlivo finančne ohodnotené, s možnosťou ovplyvnenia výšky mojej provízie môj pracovný čas bolo možné prispôsobiť životu a rodine moji kolegovia boli priateľskí a... (1250 €)

Koordinátor starostlivosti o prieseky - Nitra
2021-05-08 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Riadiť činnosť technikov starostlivosti o prieseky/orezy a kontrolovať kvalitu realizovaných prác v pridelenom rozsahu • Analyzovať výsledky činnosti svojich pracovníkov a navrhovať opatrenia na optimalizáciu procesov pre svoje ... (1300 €)

Poradca pre prémiových klientov v Nitre - Nitra
2021-05-09 - Tatra banka - jobangels.co
• Nemáte predchádzajúce skúsenosti v bankovom svete? Nevadí. Stačí ak máte rozhľad, skúsenosti s prácou s klientmi, s predajom, a najmä chcete napredovať. • Čaká na Vás 6 mesačný odborný rozvojový program Tatra banky. • Podporíme Vaše znalosti všetkých našich produktov a slu... (855 €)

Pomocný pracovník do skladu - brigáda - Nitra
2021-05-09 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Napln prace : pomocné práce v sklade zásobovanie paletovým vozíkom udržiavanie čistoty na pracovisku Všeobecne požadované znalosti: Zodpovedný prístup ochota pracovať na 2 zmeny Iné výhody: kompletné zaškolenie dobrá dostupnosť MHD...

Pracovník pri výrobe palivových nádrží - Nitra
2021-05-08 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - manipulácia a montáž palivových systémov / nádrží - montáž čerpadla - skúška tesnosti - práca na 2 zmeny - pracuje sa na 2 zmeny, 4 dni v týždni po 10 hodín - práca aj v noci. Všeobecne požadované znalosti: - Zodpovedný prístup... (4,57 €/hod)

Zásobovač výrobnej linky v Nitre - Nitra
2021-05-08 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Obsluha centrály materiálu - Doplnanie materialu - Zaskladnovanie - Upratovanie okolo centraly materialu - Páskovanie hotových výrobkov a uloženie na miesta a do zón na to určených - Práca so skenerom a počítačom - Práca na 3 zmeny... (750 €)

Špecialista environmentu /starostlivosť o prieseky/ - Nitra
2021-05-08 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Kontrolovať dodržiavanie metodických postupov, tvoriť pracovné postupy a koncepcie • Spolupracovať s príslušnými útvarmi prevádzok, správ a iných kooperujúcich útvarov • Riešiť a spolupracovať pri vybavovaní vstupov na pozemky, ... (1200 €)

Je to tu! Výroba LCD v Nitre s ubytovaním! - Nitra
2021-05-06 - Manuvia a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - výroba LCD televízorov v Nitre - práca na výrobnej linke - skrutkovanie - manipulačné práce Informácie pre uchádzača: Neváhajte, pošlite nám Váš životopis na ****@*****.*** alebo zavolajte na (***) ***-**** Všeobecne ...

Upratovač/ka - Nitra
2021-05-04 - 91 Agency - jooble
Pracovná náplň: Čistenie a upratovanie výrobných hál, kancelárskych priestorov, sociálnych zariadení, spoločných priestorov. Udržiavanie čistoty a poriadku v pridelenom priestore alebo objekte. Osobnostné predpoklady a zručnosti: Manuálna zručnosť, zodpovednosť a spoľahlivos... (3 - 6 €/hod)

Kontrolór kvality - Nitra
2021-05-04 - 91 Agency - jooble
Pracovná náplň: Vstupná a výstupná, vizuálna a manuálna kontrola kvality výrobkov. Práca vhodná pre mužov. Osobnostné predpoklady a zručnosti: Manuálna zručnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, zmysel pre detail, dochvílnosť, samostatnosť, flexibilita. Miesto výkonu pr... (6 - 7 €/hod)

Technológ junior ! - Nitra
2021-05-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. - Optimalizácia zariadení výrobných liniek - Vykonávanie náhodných kontrol priebehu výroby - Podpora oddelenia plánovania výroby pri príprave plánu výroby - Podpora úseku údržby pri diagnostike chronick... (900 - 1300 €)

Inžinier kvality ! - Nitra
2021-05-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. - Spolupodieľanie sa na neustálom zlepšovaní procesov a výrobkov - Riešenie kvalitatívnych problémov a nezhôd - Spolupodieľanie sa pri riešení interných reklamácií a externých reklamácií, úzka spoluprá... (1300 - 1600 €)

Vedúci údržby ! - Nitra
2021-05-05 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Zodpovedá: - za chod produkcie a výrobných liniek z pohľadu údržby - za hospodárne využitie materiálu, energie, náradia a OOPP - za riešenie a vykonávanie údržby na strojoch, zariadeniach a všetkých intern... (2200 - 2500 €)

Elektromechanik- výrobná spoločnosť ! - Nitra
2021-05-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. - Vykonávanie plánovanej preventívnej a prediktívnej údržby - Odstraňovanie elektrických porúch vrátane drobných mechanických opráv na výrobných strojných zariadeniach - Orientácia v normách a technickej... (1000 - 1400 €)

Procesný inžinier / Technológ ! - Nitra
2021-05-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. - Dokončenie pridelených projektov týkajúcich sa usporiadania výroby a zlepšenia procesov - Identifikácia nových výrobných metód na zvýšenie efektívnosti - Koordinácia stretnutí tímu neustáleho zlepšovania... (1100 - 1400 €)

IT Admin ! Výrobná spoločnosť ! - Nitra
2021-05-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. - zabezpečenie nepretržitej prevádzky IT - správa a údržba celofiremnej IT infraštruktúry (klienti, servery, sieť, bezpečnosť) - technická podpora - podpora pre používateľov, ktorí majú problémy s hardv... (1500 - 2200 €)

Technik, Operátor , Obsluha stroja - Nitra
2021-05-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Obadzujeme pozíciu operátora vo výrobe na trvalý pracovný pomer, pre významnú medzinárodnú spoločnosť v Nitre. Vašou náplňou práce bude: - práca s bremenami - rezanie, balenie a ukladanie materiálu - vedenie záznamov o práci - zabezpečovanie výrobného procesu - nakladanie... (1008 - 1282 €)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.