Hledat práci

Nalezeno 1017 pracovních pozic.

Operátor výroby s bezplatným ubytovaním. Zlaté Moravce. - Poprad
2021-05-08 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Operátor výroby komponentov pre kompresory. Na pracovnú pozíciu Vás zaučíme: - starostlivosť o plynulý chod stroja, - korekcia parametrov stroja, - kontrola a meranie komponentov. Všeobecne požadované znalosti: schopnosť a ochota ... (733 €)

Poštový doručovateľ - Pošta Poprad 1 brigáda na leto - Poprad
2021-05-08 - Slovenská pošta, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Doručovanie všetkých druhov zásielok a výkon iných činností spojených s hmotnou zodpovednosťou vrátane triedenia zásielok na doručovacie rajóny, resp. na pochôdzku, zberu údajov o zákazníkoch, poskytovania informácií v zmysle Poštov... (670 €)

Vedúci obchodnej skupiny - Poprad
2021-04-22 - Ing. Matej Rezničák - jooble
Náplň (druh) práce: V našom tíme ponúkame možnosť získať teoretické a praktické zručnosti v oblasti marketingu, personalistiky, financií a riadenia ľudských zdrojov. Uvedené zručnosti získate pomocou špecializovaného systému zaškoľovania, ktorý je úplne bezplatný. Ako jeden... (1200 €)

Konzultant / Asistent vedúceho - Poprad
2021-04-22 - Ing. Matej Rezničák - jooble
Náplň (druh) práce: V našom tíme ponúkame možnosť získať teoretické a praktické zručnosti v oblasti marketingu, personalistiky, financií a riadenia ľudských zdrojov. Uvedené zručnosti získate pomocou špecializovaného systému zaškoľovania, ktorý je úplne bezplatný. Ako jeden... (800 €)

Kuchár - Poprad
2021-05-07 - BARN CLUB s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Varenie, obedové menu + ala carte Zamestnanecké výhody, benefity strava, školenia u profesionálnych šéfkuchárov, team buildingy, 13-ty plat Informácie o výberovom konaní Do našej zrekon... (1100 - 1300 €)

Skladník - Poprad
2021-05-08 - TATRAVAGÓNKA, a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme nového kolegu, skladníka, ktorý bude zabezpečovať spracovávanie príjmov, výdajov a evidenciu materiálov v sklade. Ďalšie úlohy a zodpovednosti: - zabezpečovať príjem a výdaj materiálov na sklad a zo skladu podľa požiadaviek... (1100 €)

Vodič - Poprad
2021-05-05 - MO Slovakia s. r. o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - regionálny rozvoz a distribúcia tovaru - vnútroštátna preprava - pracovná doba PO - PIA, víkendy voľné - zodpovednosť za zverené motorové vozidlo a náklad - starostlivosť o udržiavanie interi... (1200 €)

Upratovačka - Poprad
2021-05-04 - CHEMEKO, spol. s r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti upratovacie služby v objektoch Informácie o výberovom konaní práca na 3 hodiny v popoludňajších hodinách Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 14.5.2021 (ostáva ešte 5 dní) ... (3,6 €/hod)

Záhradník - Poprad
2021-05-04 - Royal Brabest Capital, a.s. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Starostlivosť o záhradu a okolie firmy Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním študent strednej školy stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou ... (400 €)

Upratovačka - Poprad
2021-05-02 - Grafton Slovakia s.r.o. / Gi Group - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - denné čistenie podláh, umývadiel, výliviek, kľučiek = podkrovie, I nadzemné podlažie , II nadzemné podlažie, suterén, sklad surovín, sklad hotových výrobkov - denné čistenie a dezinfikovanie podl... (4 €/hod)

Údržbár - Poprad
2021-04-29 - HO&PE Family, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti oprava a údržba potravinárskych strojov a zariadení, bežná údržba budov Zamestnanecké výhody, benefity -práca v silnej a stabilnej spoločnosti, v jednej z najväčších firiem v regióne, -technick... (1000 €)

Metrológ - Poprad
2021-04-28 - Schüle Slovakia, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - meranie odliatkov na súradnicovom meracom stroji a meracom mikroskope Zamestnanecké výhody, benefity - stabilné a perspektívne zamestnanie - odborný rast - bezplatná doprava do zamestnania... (740 - 970 €)

Nákupca - Poprad
2021-04-28 - STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Do našej spoločnosti prijmeme Nákupcu na zastupovanie počas rodičovskej dovolenky, ktorého hlavnou úlohou bude: - komplexné zabezpečovanie materiálu vo výrobnej spoločnosti podľa zverenej oblasti... (950 €)

Cukrárka - Poprad
2021-04-28 - Torty Adriana s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Výroba tort a zákuskov, krájanie a expedícia zákuskov Požadované vzdelanie Stredné odborné vzdelanie Dĺžka praxe aspoň 1 rok Počítače Internet - elementárna Microsoft Excel - elementárna (750 €)

Zvárač - Poprad
2021-04-28 - CHEMOSVIT STROJCHEM, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce zvárač - zváranie kovových konštrukcii pomocou metódy 135 (CO2), schopnosť čítať technické výkresy Požadované vzdelanie Stredné odborné vzdelanie Dĺžka praxe aspoň 2 roky (4,5 €/hod)

Fyzioterapeut - Poprad
2021-04-28 - Sanatórium Dr. Guhra, n.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 972 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 30. 4. 2021 Dátum poslednej aktualizácie: 30. 4. 2021 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Informácie... (972 €)

Elektroúdržbár - Poprad
2021-04-23 - Schüle Slovakia, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - zaistenie plynulého chodu strojov a zariadení (hydraulických, elektrických a mechanických) - údržba a oprava strojov a zariadení - inštalačné a elektroinštalačné práce - oprava slaboprúdových...

Tavič - Poprad
2021-04-23 - Schüle Slovakia, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - obsluha taviacich pecí - rozvoz taveného kovu pomocou vysokozdvižného vozíka - manipulácia s materiálom pomocou vysokozdvižného vozíka - preventívna údržba pridelených strojov a zariadení ...

Kuchár - Poprad
2021-04-23 - Ľubomír Pavlík REŠTAURÁCIA KASKADA - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Prijmeme do pracovného pomeru kuchára s minimálne 2 ročnou praxou na plný pracovný úväzok. Náplňou práce je príprava raňajok, obedového menu, minútkových jedál a tiež príprava menu na slávnostné príležitosti ako sú svadby, plesy... (1500 €)

Elektrikár - Poprad
2021-04-20 - PASELL SLOVAKIA s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 5,50 € za hodinu Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 23. 2. 2021 Dátum poslednej aktualizácie: 30. 3. 2021 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12 Pracovná oblasť: Elektrotechnika... (5,5 €/hod)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.