Hledat práci

Nalezeno 4390 pracovních pozic.

Promotér/Promotérka - Trnava
2021-03-30 - KRYSHOOT s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Hľadáme mladého,dravého a cieľavedomého človeka ktorý je otvorený učit se nove veci. Podmienky práce: Poriadny stisk ruky, očny kontakt a sebavedomie su našimi podmienkami. Vodičský preukaz výhodou. Firemný automobil aj na osobné účely. Pracovn... (500 - 2000 €)

Senior projektový manažér - Trnava
2021-05-09 - SEITEQ s.r.o. - jobangels.co
Zodpovednosť za celkové riadenie projektov, nastavenie kapacít ľudských zdrojov, dodržanie schválených rozpočtových nákladov Zodpovednosť za riadenie podriadených zamestnancov v súlade s personálnou stratégiou spoločnosti Zodpovednosť za reprezentáciu spoločnosti voči zákazn... (1700 - 2500 €)

Nenáročná práca na 2 zmeny - Trnava
2021-05-09 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Manuálna práca v elektrotechnickej výrobe, práca v sede i práca v stoji. (montáž, spájkovanie drobných komponentov) Nevyhnutná manuálna zručnosť a dobrý zrak Práca na 2 zmeny (ranná, poobedná ) - vhodné pre ženy. Pracovná doba pondelok... (645 €)

Operátor výroby v Trnave!!! - Trnava
2021-05-08 - Manuvia a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: vykonávať vulkanizáciu vykonávať čistenie, kalibrovanie, odtláčanie, montáže dielov kontrolovať kvalitu dielov dodržiavať pracovné a kontrolné predpisy vypĺňať sprievodnú dokumentáciu čistota, poriadok a organizácia výroby na... (30 €/deň)

Zvárač - Elektróda (111). Práca na živnosť. - Trnava
2021-05-08 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho tímu hľadáme šikovného zvárača na montáž výrobnej linky v Žiline. Zvára sa elektródou. Je potrebné osvedčenie 111. Miesto výkonu práce: Žilina Mzda: 12 €/ h Práca cca na 2 týždne Práca na živnosť Všeobecne požadované znalosti... (12 €/hod)

Vedúci pracoviska/projektový manažér - Trnava
2021-05-07 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Do nášho tímu hľadáme šikovného vedúceho montáže výrobnej linky v Žiline. Vašou úlohou bude manažovať a kontrolovať prácu, ktorá bude vykonávaná a komunikovať so zákazníkom priamo na pracovisku (anglický jazyk potrebný). Miesto vý... (15 €/hod)

Picker/ka s platom až 950€! - Trnava
2021-05-01 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Ponúkame prácu v sklade automobilky: Vašou náplňou práce bude: » príprava výrobkov podľa zadanej objednávky » práca so scannerom, prepočítavanie kusov » účasť na inventúrach » označovanie a skenovanie dielov » možnosť kurzu na VZV... (4 €/hod)

Vodič VZV. Kurz ZDARMA! - Trnava
2021-04-30 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - práca so skenerom - príjem a výdaj materiálu - zásobovanie - vykonávanie inventúr - manuálna práca - práca na VZV - práca na dvojzmennú prevádzku Informácie pre uchádzača: Ak Vás táto ponuka nezaujala, môžete ma kontaktovať na 0...

Dlhodobá práca s UBYTOVANÍM - balič skla ! - Trnava
2021-05-07 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: organizovanie práce na združovacom stroji, kontrolovanie množstva a kvality obsluhovanie zaradiení na sekanie skleného vlákna kontrolovanie počtu a kvality spotrebovaných návinov, vykladanie návinov do zásobných regálov ... (2000 €)

Ponuka práce. Mzda až 920 €. Ubytovanie zdarma. - Trnava
2021-05-06 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - trojzmenná prevádzka - kompletná výroba nárazníkov (výroba, lakovanie, finalizácia nárazníkov) - kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu - dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov Možnosť zamestnať sa... (1050 €)

Hľadá sa opatrovateľka - Trnava
2021-05-07 - POKORA, n.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Potrebný opatrovateľský kurz Podmienky práce: Možnosť ubytovania 55eur/ mesiac Zabezpečené stravovanie PZ na neurčito Pracovná činnosť: Strarostlivosť o seniorov, evidencia opatrovateľskej dokumentácie (800 - 850 €)

Práca v Hlohovci s platom až 1000€! Ubytovanie zdarma! - Trnava
2021-05-07 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku - Vykladanie a nakladanie dopravníkov - Vizuálna kontrola vyrobených dielov - Odmasťovanie, stieranie, lakovanie a leštenie vyrobených dielov Iné výhody: - Práca v rýchlo rastúcej rodinnej...

Ponúkame prácu so mzdou až 1000 €! Doprava alebo ubytovanie zabezpečené! - Trnava
2021-05-05 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Výroba sedačiek pre svetové automobilové značky: - práca v trojzmennej prevádzke, - obsluha montážnej linky, - montáž dielov, - kompletizácia sedačiek do automobilov, - kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu, - dodrž...

Socialny pracovnik - Trnava
2021-05-09 - POKORA, n.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa sociálna práca, sociálne služby, pedagogika Podmienky práce: Priemerný mesačný plat 820 v čistom - mzda + prémie do výšky ... (820 €)

Vodič VZV v Nitre s platom až 1150€! - Trnava
2021-04-30 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - práca na VZV (ťahač - vláčik alebo retrak) - vykládky kamiónov - naskladňovanie materiálu - fyzická kontrola dodávky - práca so skenerom - zavážanie materiálu k spotrebe - účasť na inventúrach - základná starostlivosť o vozík Vš...

Pracuj ako operátor výroby lakovaných dielov v Trnave! - Trnava
2021-05-06 - Manuvia a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Čaká Vás fyzicky nenáročná, ale zato zodpovedná práca pri manipulácii s dielmi a kontrole kvality na lakovacej linke. Operátor vykonáva : - jednoduchú manipuláciu s ľahkými plastovým dielmi (nakladanie/vykladanie dielov z lakovacej... (700 - 900 €)

Hľadáme vodičov VZV do Nitry - zarob si až 1200€! - Trnava
2021-04-29 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Pracovňou náplňou pre vodiča VZV (retrak) je: - preberanie a naskladňovanie materiálu - príprava materiálu pre výrovu - výkladky kamiónov - fyzická kontrola dodávky - účasť na inventúrach - starostlivosť o vozík Všeobecne požadovan... (990 €)

Administratívny pracovník - Trnava
2021-04-20 - Simpleoffice s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: - Úplné stredoškolské vzdelanie - Agnlický jazyk B2-C1 slovom aj písmom - komunikatívnosť - príjemné vystupovanie - Ovládanie PC (MS Office), facebook, Instagram na užívateľskej úrovni Podmienky práce: práca v kancelárii Pracovná činnos... (1000 €)

Účtovník - Trnava
2021-05-08 - ZF - profesia.sk
Information about the position Job description, responsibilities and duties • Calculation and splitting costs of transports in a company internal system • Communication with forwarders regarding invoicing; handling claims • Control and preparation of transport invoices... (763 €)

Vodič - Trnava
2021-05-08 - Zariadenie pre seniorov v Trnave - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Vedenie osobného motorového vozidla. Požadované vzdelanie Nižšie stredné odborné vzdelanie (640 €)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.